26-04-2021

onze-robots-staan-voor-je-klaar

Onze robots staan voor je klaar!

Op 28 en 29 april verhuizen we van onze locatie in Breda naar een nieuw geautomatiseerd robot magazijn in Apeldoorn.

Vanaf dit magazijn kunnen we je namelijk nog beter van dienst zijn.

 

Robotpicking

Met het gloednieuwe OSR Shuttle systeem wordt jouw bestelling automatisch verzameld door robots. Dit levert efficiëntie op bij het picken en inventariseren van het magazijn, beperkt menselijke fouten en verhoogt de snelheid van bestelling tot verzending. We hopen hier de kwaliteit van onze logistiek nog meer door te verhogen.

 

Dozen op maat

Met een machine die de doos van jouw bestelling automatisch op maat snijdt, wordt de lucht in jouw doos beperkt en besparen we jaarlijks veel karton en CO2. We gebruiken namelijk minder karton voor jouw pakket en er passen veel meer pakketten in een bezorgbus. Ook zorgt dit ervoor dat breekbare producten minder kunnen bewegen en dus veiliger kunnen worden vervoerd.

 

Veel, meer, ruimte

Met een groot robotmagazijn, een palletmagazijn en een grote hoeveelheid handpick locaties kunnen we ons assortiment en onze voorraden nog verder uit gaan breiden. Houd onze webshop en nieuwsbrief in de gaten voor nieuwe producten.

 

Informatie over de verhuizing

  1. Op 28 april in de middag zal ons team beginnen met het uitboeken van de eerste producten. Zolang de webshop nog online staat en je bestellingen kunt plaatsen, worden deze nog verwerkt. Wanneer we de oude logistiek gaan loskoppelen zal dit zichtbaar zijn op de webshop en kun je tijdelijk geen bestellingen plaatsen.
  2. Op 29 april in de morgen zullen we de webshop koppelen met ons nieuwe magazijn waar reeds veel producten op voorraad zijn. Je kunt nu direct bestellingen plaatsen.
  3. In de volgende 2 dagen zal ons team alles op alles zetten om alle producten die nog niet op voorraad zijn, in te boeken.

 

We hopen zo min mogelijk downtime te hebben en we zullen jullie zo goed mogelijk op de hoogte houden van updates.

 

Bedankt voor jullie begrip!

Nog meer blogs lezen?

Bekijk al onze blogs