Winkelwagen
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen

Ons nieuwe webshop-design is live! Bekijk alle features hier.

  • Geplaatst op
  • Door DrankKoning.nl
  • Geplaatst in Features
  • 0
Ons nieuwe webshop-design is live! Bekijk alle features hier.

Een gloednieuw webshop-design, ein-de-lijk is die er! Wij zijn in ieder geval tevreden en we zijn erg benieuwd wat jullie er van vinden. We leren jullie graag kennis maken met alle nieuwe functies.

Gebruiksvriendelijkheid

Alles aan dit nieuwe webshop-design straalt modern en gebruiksvriendelijk uit. Op telefoon is deze webshop beter bruikbaar dan de vorige, zo kun je alle elementen swipen, hebben we ervoor gezorgd dat de gehele content responsive is en is alles helder en duidelijk in beeld. Ook hebben we alle fouten binnen onze vorige webshop opgelost. Wat je ook direct merkt is dat onze webshop een heel stuk sneller wordt geladen. 

 

Nieuwe uitstraling

Hoewel je duidelijk onze huisstijl en de bekende drankkoning-vibe voelt, hebben we de uitstraling van onze webshop volledig veranderd. We hebben gekozen voor een fel en feestelijk design dat goed past bij onze core-business. Erg fijn voor het oog!

 

Voice search

Een van de nieuwste functies voor webshops is voice search. Wij hebben de voice search knop verwerkt in de zoekbalk en je kunt nu met spraak zoeken, super snel en handig!

 

Meer verzendmethoden

Niet alleen is de webshop visueel veranderd, we hebben ook extra functies toegevoegd om jouw winkelervaring nog leuker te maken. Zo kun je nu bijvoorbeeld kiezen voor avondlevering als afleveroptie. Je pakket wordt dan s'avonds tussen 17.30 uur en 22.00 uur bezorgd. Handig voor als je de hele dag op werk bent!

 

Backorders/pre-orders

Met de nieuwe webshop kun je producten die tijdelijk niet op voorraad zijn, maar wel in bestelling zijn, vooraf bestellen. Zo ben je er zeker van dat je dit product weet te bemachtigen en ben je de eerste die we hem verzenden. Handig wanneer een product hard loopt!

 

3D functie verbetert

De beta-versie van onze 3D productfoto functie is uitgebreid en we hebben hem nu volledig geïntegreerd in de webshop. Ook op mobiel is deze nu goed en makkelijk bruikbaar. In de komende tijd zul je bij veel producten de "Bekijk dit product in 3D" button zien verschijnen.

 

Laat jouw instagram foto's zien op onze webshop!

We vinden het heerlijk wanneer we foto's krijgen gestuurd van feestende klanten met onze producten. Om jouw foto's met onze andere klanten te delen kun je de hashtag #DrankKoning of @drankkoning gebruiken in jouw Instagram post. Zo verschijnt jouw foto (na goedkeuring van ons team) automatisch op onze webshop! Zorg wel dat jouw foto's publiekelijk te weergeven zijn.

 

Nieuwe betaalmethodes!

Ja hoor, ook de betaalmethodes hebben we uitgebreid. Zo kun je nu onder andere gebruik maken van Payconiq waarmee jij supersnel jouw betaling kan afronden. Ook kun je gebruik maken van ApplePay, hiermee kun je supersnel met jouw iPhone betalen.

 

Inloggen met social media

Het is nu mogelijk om in plaats van een account aan te maken, in te loggen met bijvoorbeeld Facebook. Zo wordt jouw naam en e-mail direct gekoppeld aan een account. Geen zorgen, we hebben geen toegang om iets op jouw Facebook te plaatsen, we nemen jouw privacy serieus!

 

Herinner mij als dit product weer op voorraad is

Wanneer een product tijdelijk niet op voorraad is kun je ervoor kiezen om een voorraadmelding te activeren. Je kunt dan kiezen om per e-mail geïnformeerd te worden, of per push-bericht. Een push bericht is een melding van je browser die je zowel op desktop als mobiel kunt ontvangen, wij zijn een van de eerste partijen die op deze manier van deze technologie gebruik maken.

 

Order updates via push meldingen

Het is vanaf nu mogelijk om push meldingen te ontvangen met status updates over jouw bestelling. Zo krijg je direct een melding op je telefoon of pc wanneer we jouw bestelling verzonden hebben.

 

Help jij ons verder met het verbeteren van onze webshop?

Natuurlijk kan het in de eerste paar weken voorkomen dat je een bug of error in de webshop opmerkt. Laat jouw feedback dan achter via ons e-mailadres of via de nieuwe "feedback" button rechts van het scherm. Ons team zorgt er dan voor dat jouw feedback zo snel mogelijk opgelost wordt.

Ook kun je natuurlijk andere tips sturen die jij denkt dat een verbetering zouden zijn. Het zijn immers onze klanten die de webshop moeten gebruiken, ons team staat dan ook de eerste paar weken klaar om al jullie feedback te verwerken.

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
We gebruiken cookies om jouw winkelervaring te verbeteren. We delen jouw gegevens niet en gaan gevoelig om met jouw privacy. Ga je hier mee akkoord? Ja, natuurlijk! Nee Meer over cookies »